• Staw_J_2
  • J2016_2
  • J2016_3
  • J2016_4
  • J2016_5

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Finał wojewódzki LZS w lekkoatletyce 15.06.2016 r. Opole

Wyniki :            

  • Karolina Karkos – XVIII m w biegu na 100 m
  • Katarzyna Kasprzyk – XXXVII m w biegu na 100 m
  • Karolina Danisz – XIII m w biegu na 300 m
  • Roksana Nowak – XXIII m w biegu na 300 m
  • Wiktoria Stępień – XIV m w biegu na 600 m
  • Alicja Kozłowska – XVII m w biegu na 600 m
  • Patrycja Lipska – XV m w pchnięciu kulą
  • Monika Szymańska – VII m w rzucie oszczepem
  • Wiktoria Stępień – XIII m w rzucie oszczepem
  • Izabela Dreja – XVI m w skoku w dal
  • Katarzyna Kasprzyk – XXIV m w skoku w dal
  • Izabela Dreja – X m w skoku wzwyż
  • Wiktoria Hapanowicz –  XII w skoku wzwyż
  • Sztafeta dziewcząt 4x100 m ( Dreja, Hapanowicz, Danisz, Karkos )- XIII m
  • Daniel Matysek – XXXIV m w biegu na 100 m
  • Bartosz Górecki – XXV m w biegu na 300 m
  • Dawid Matuszok – XXII m w biegu na 1000 m
  • Bartosz Górecki – XXI m w skoku wzwyż

Finał wojewódzki SZS w lekkoatletyce 8.06.2016 r. Opole

Wyniki :

  • Katarzyna Kasprzyk X m biegu na 80 m ppł.

  • Monika Szymańska XI m w rzucie oszczepem

  • Partycja Lipska XXIII m w pchnięciu kulą

  • Dawid Słowik IX m w skoku wzwyż

  • Bartosz Górecki XXIII m w skoku wzwyż

  • Rafał Twardawski XX m w pchnięciu kulą  

Finał powiatowy w lekkiej atletyce 21.05.2016 r. Opole

Uczniowie naszego gimnazjum zdobyli 10 medali : 2 złote, 4 srebrne , 4 brązowe. Ponadto zajęli pięć razy IV m: A. Jończyk w biegu na 2000 m, R. Twardawski w rzucie oszczepem, D. Słowik w skoku w dal, a także sztafety 4x100 m dziewczęta i chłopcy.

Dawid Matuszok III m w biegu na 600 m

Julia Olszewska III m w biegu na 300 m

Julian Dorn III m w biegu na 2000 m

Monika Szymańska I m w rzucie oszczepem

Patrycja Lipska II m w pchnięciu kulą

Rafał Twardawski II m w pchnięciu kulą

Skok wzwyż chłopców Dawid Słowik I m Bartosz Górecki II m

Wiktoria Hapanowicz III m w skoku wzwyż

Katarzyna Kasprzyk II m w biegu na 80 m p.pł.

XIII WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE w Kup 22.042016 r.

W klasyfikacji drużynowej nasi zawodnicy zajęli II miejsce.

Na zdjęciu od lewej : M. Wiecha, M. Jończyk, K. Terczyński, J. Olszewska , D. Graca.

Finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt 5.04.2016 r. Komprachcice

 

Drużyna PG Turawa. W górnym rzędzie od lewej : M.Szymańska, N. Pituła, W.Stępień,P.Czech, N. Kowalczyk,
N. Klyk, E. Pielawa, P. Lipska.
W dolnym od lewej : A. Boczkowska, S. Jańczyk, J. Cebula, J. Komor

Eliminacje Wojewódzkich Igrzysk Szkół Wiejskich LZS w piłce siatkowej dziewcząt 31.03.2016 r. Biadacz

Jesteś tutaj: